محصولات
محصولات محصولات محصولات محصولات محصولات محصولات محصولات محصولات محصولات محصولات محصولات محصولات محصولات

بیومیل


بیومیل

بیومیل با شیر تازه و بر اساس فرمول شیر مادر تهیه شده است و دارای مواد مغذی ضروری مورد نیاز کودک از جمله انرژی، انواع پروتئین  و کربوهیدرات ، اسیدهای چرب ضروری ، مواد معدنی و ویتامین ها می باشد. این محصول با استفاده از فن آوری اختلاط خشک (Dry Mixing) تهیه شده است. از آنجائیکه در این روش مواد اولیه بصـورت خشک مخلوط می شوند و حـرارت نمی بینند، اسیدهای آمینه طبیعی موجود در مواد اولیه در طول فرآیند تولید تنها یکبار خشک می شوند در نتیجه پروتئین این محصول با کیفیت و مرغوبیت بالا، رشد و نمو بهینه شیرخوار را تضمین می کند.

در این روش ویتامین ها در طول تولید بر خلاف روش اختلاط مایع (Wet Mixing) حرارت داده نمی شوند لذا کیفیت ویتامین در این سطح از ویژگی های محصولات بهداشت کار است.

* حاوی اسیدهای چرب AA و DHA با مقادیر بالا جهت تقویت ضریب هوشی و قدرت حل  مسئله شیرخوار در آینده و تکامل بهتر سلول های شبکیه چشم مطابق با توصیه )EFSA مؤسسه امنیت غذایی اروپا)

* نسبت ایده آل امگا 6 به امگا 3 جهت رشد بهینه ارگانها به ویژه تکامل سیستم عصبی و شبکیه چشم

* رعایت نسبت 60 به 40 وی پروتئین به کازئین مطابق با گلدن استاندارد (شیر مادر) در  تمام رده های سنی

* حلالیت ایده آل بالا در زمان آماده سازی

* فاقد گلوتن لذا مناسب برای استفاده بیماران سلیاکی

* پذیرش بالای گوارشی در شیرخواران

* طعم و بوی کاملاً طبیعی و مطلوب و نزدیک به شیر مادر

* امکان ادامه دادن شیردهی با شیرمادر به دلیل عدم استفاده از شیرین کننده ها

* حاوی مواد مغذی نیمه ضروری مانند کولین، تورین، اینوزیتول و ال-کارنیتین

* کنترل پیوسته مرغوبیت و کیفیت بالا با استفاده از پوشش استانداردهای غذایی مدرن به عنوان اولین دارنده گواهینامه های HACCP و حلال و استاندارد ISO22000 در هر دو شرکت فاسکا بلژیک و بهداشت کار ایران

بیومیل پلاس


بیومیل پلاس

بیومیل پلاس جهت مواردی که کودک با فقدان کامل یا عدم کفایت شیر مادر روبروست تهیه شده است. بیومیل پلاس از شیر تازه گاو تولید شده و شامل تمامی مواد ضروری جهت تامین نیازهای شیرخوار شامل انرژی، انواع پروتئین و کربوهیدرات، اسیدهای چـرب ضروری، مـواد مغذی نیمه ضروری، مواد معدنی، ویتامین ها و دیگر مواد غذایی می باشد.

با بکارگیری اسیدهای چرب DHA  و AA، پری بیوتیک ها و نوکلئوتیدها فرمولاسیون این محصول در رده پیشرفته قرار می گیرد که به تقویت سیستم ایمنی نوزاد کمک می نماید.

برای تولید این محصول دقیقاً به روش تولید بیومیل عمل می شود و حفظ کیفیت پروتئین ها و ویتامین ها از اولویت تولید این محصول می باشد.

* حاوی اسیدهای چرب DHA ، AA با نسبت مناسب که در شیر مادر وجود داشته و به تکامل سیستم بینایی و توسعه شبکه مغزی نوزاد کمک می کند و قدرت حل مسئله را در آینده افزایش می دهد.

* حاوی پری بیوتیک های GOS و FOS جهت بهبود انتقال مواد در روده، تنظیم دفعات و سهولت دفع مدفوع و مقابله در برابر یبوست و اسهال، افزایش محافظت در برابر عفونت ها و آلرژی ها و در نهایت بهبود سیستم ایمنی نوزاد و کودک می باشد.

* حــاوی 5 نوع نوکلئوتید که در اجـزای RNA  و DNA همــه سلول های بدن وجود داشته و در انتقال انرژی در بدن، بهبود وضعیت روده پس از اسهال و ساختار و عملکرد مطلوب کبد کاربرد دارند.

* نسبت 60 به 40 وی پروتئین به کازئین مطابق گلدن استاندارد (شیر مادر) در تمام رده های سنی

* در این محصول با کنترل انرژی و پروتئین دریافتی از چاقی در دوران کودکی و بزرگسالی جلوگیری بعمل می آید. کنترل مقدار پروتئین با افزایش کیفیت پروتئین هم زمان انجام شده و این مهم از تحمیل بار اضافی و غیر ضروری به کلیه ها جلوگیری بعمل می آورد.

* این محصول غنی از امگا6 و امگا3 با نسبت مطلوب می باشد که محافظت در برابر فرآیند های التهابی و حفظ سلامت پوست و تسهیل ترمیم زخمها را به دنبال دارد.

* غنی شده با آهن و دارای نسبت مناسب آهن به ویتامین C جهت جذب عالی آهن

* ویتامین های A ،C ،E و ماده معدنی سلنیوم به عنوان آنتی اکسیدان های سلولی در فرمولاسیون این محصول استفاده شده اند.

* این محصول فاقد گلوتن بوده لذا بیماران سلیاکی نیز می توانند از این محصول استفاده نمایند.

* این محصول از استاندارد غذایی ISO22000 و گواهینامه های HACCP و همچنین حلال از سال2005 برخوردار است. این شرکت به عنوان اولین دارنده این استاندارد و گواهینامه ها دراین صنعت شناخته شده است.

* فرمولاسیون بیومیل پلاس با استانداردها و آخرین توصیه های علمی و بین المللی در زمینه تغذیه نوزاد و آیین نامه های قانونی جدید مطابقت دارد.

سوپر امیل


سوپر امیل

شیر مادر بهترین غذا برای کودکان است، زمانی که با فقدان کامل یا عدم کفایت شیر مادر روبرو باشیم، سـوپرامیل جـایگزین عالی برای شیر مادر است. سـوپرامیل از شیـر تازه گاو تهیه شده و فرمولاسیون آن بر اساس ترکیبات شیر مادر تهیه شده است. سوپرامیل شامل همه مواد مغذی ضروری جهت تامین نیازهای شیرخوار شامل انرژی، انواع پروتئین و کربوهیدرات، اسیدهای چرب ضروری، مواد معدنی، ویتامین ها و دیگر مواد مغذی می باشد.

این محصول مورد تایید استاندارد ها و توصیه نامه های علمی از قبیل ESPGHAN و EU Directive و CODEX ALIMENTARIUS و LSRO می باشد و این استـاندارد هـا را در مقـادیر بـهینه پوشش می دهد. وی پروتئین این محصول از وی پروتئین تازه و در فاز مایع تهیه شده است و از کارخانجات تهیه پنیر فاسبل در بلژیک تامین می گردد.

سوپرامیل با دارا بودن پری بیوتیک های FOS و GOS در مقادیر بهینه و بالا موجب تقویت سیستم ایمنی نوزاد می گردد. پری بیوتیک ها در کاهش بروز آلرژی و تسهیل انتقال مواد در روده موثر می باشند.

حاوی اسیدهای چرب AA و DHA با مقادیر بالا جهت تقویت ضریب هوشی و قدرت حل مسئله شیرخوار در آینده و تکامل بهتر سلول های شبکیه چشم مطابق با توصیه )EFSAمؤسسه امنیت غذایی اروپا(

این محصول با 5 نوع نوکلئوتید موجود در شیر مادر غنی شده است. نوکلئوتیدها تامین کننده اجزای DNA و RNA بوده که جزیی از تمامی سلول های بدن می باشند. نوکلئوتیدها برای انتقال انرژی در بدن ضروری می باشند. علاوه بر این در سلامت و ترمیم دیواره روده ای تخریب شده در اثر اسهال یا سوء تغذیه مؤثرند. سوپرامیل دارای مواد مغذی نیمه ضروری شامل ال-کارنیتین، تورین،

کولین و اینوزیتول می باشد. سوپرامیل محصولی فاقد گلوتن بوده و بیماران سلیاکی نیز می توانند از این محصول استفاده کنند.

نسبت 60 به 40 وی پروتئین به کازئین مطابق گلدن استاندارد (شیر مادر) در سوپرامیل 1و2و3 رعایت شده است.

از لحاظ ظاهری سوپرامیل طعم و بوی طبیعی و مطلوب را بعد از آماده سازی ایجاد می نماید و در زمان آماده سازی براحتی در آب حل می شود.

مواد اولیه سوپرامیل تحت گواهی حلال در بلژیک تولید شده اند.

کیفیت پروتئین ها و ویتامین های سوپرامیل آن را در رده شیرخشک های فوق پیشرفته قرار می دهد که با دارا بودن بالاترین ارزش بیولوژیک این امکان را فراهم می آورند که از حداقل مقدار پروتئین (که نزدیک تر به محتوای پروتئین شیر مادر است) در فرمولاسیون آن استفاده شود و بار کلیوی غیر ضروری را به کلیه های نوزاد تحمیل نکند.

محصولات بیومیل سرآل: غذای کودک


محصولات بیومیل سرآل: غذای کودک


محصولات بیومیل سرآل: غذای کودک

غذاهای کمکی کودک بر پایه غلات

 

امروزه مشغله کاری والدین، فرصت کافی برای آماده سازی غذایی مغذی و بهداشتی را برای شیرخواران باقی نمی گذارد. برای رفع این مشکل محصولات غذای کودک بیومیل سرآل از بهترین غلات پخته و هیدرولیز شده با قابلیت هضم بالا تهیه گردیده و با بهترین انواع روغن های گیاهی، ویتامین ها و مواد معدنی ساخت کارخانجات اروپایی غنی شده اند. استفاده از غذای کمکی که حاوی مواد مغذی بوده و در کارخانه ای با استانداردهای روز دنیا تولید و توسط آزمایشگاههای مجهز تست شده باشد می تواند کمک شایانی در صرفه جویی زمان برای خانواده ها باشد.

در ساخت محصولات بیومیل سرآل از بهترین و مرغوبترین شیرخشک شرکت فاسکا بلژیک استفـاده شده است. فرمولاسیون این محصولات بر اساس استانداردهای(2005) ESPGHAN و (2007) CODEX ALIMENTARIUS و ضــوابط سـازمان غـذا و داروی وزارت بهداشــت و درمان تهیه گردیده است.
* تنها غذای کودک حاوی AA و DHA جهت بالا بردن توانایی حـل مسئله و ضـریب هوشی و کمک به تکامل سلول های شبکیه چشم کودک.
* حاوی انواع پری بیوتیک ها با نسبت مناسب برای تنظیم میزان فلورباکتری های مفید روده و تقویت سیستم ایمنی بدن کودک
* تولید در شرایط سختگیرانه بهداشتی از نظر استیریلیزاسیون و بسته بندی با استفاده از گاز نیتروژن و دی اکسید کربن. برای تضمین سلامت محصول تا 24 ماه بعد از تولید بدون تغییر در ارزش غذایی و طعم
اولین غذای جامد که کودک از آن استفاده می کند باید غذایی کامل بوده و به راحتی قابل هضم باشد. بیومیل سرآل به راحتی قابل هضم بوده و دارای طعم دلنشینی از وانیل است بنابراین مورد استقبال کودکان قرار می گیرد. بافت نرم با قابلیت هضم بالا به این غذا جایگاهی ویژه به عنوان غذای جامد داده است.
در فرمولاسیون محصولات بیومیل سرآل از شیر حاوی کلسیـم، روی، آهن، ویتامین C، پروتئین و کربوهیدرات و روغن های مرغوب گیاهی استفاده شده است و کربوهیدرات آن هیدرولیز شده است و با تامین مواد مغذی سالم و کامل رشد بهتر کودک را تضمین می کند.

ویژگی های اختصاصی محصولات بیومیل سرآل:
بیومیل سرآل برنج به همراه شیر:
استفاده برنج در سفره ایرانی سهم زیادی دارد اما ترکیب آن با شیر تازه و با کیفیت که توسط فاسکا بلژیک تهیه می شود ارزش غذایی بالایی ایجاد می نماید. استفاده ار بیومیل سرآل با برنج ایرانی علاوه بر پوشش نیازهای غذایی دوران پس از شش ماهگی می تواند کودک را به خوبی برای استفاده از سفره ایرانی آماده سازد. این محصول برای شروع غذای کمکی بسیار مناسب می باشد. به دلیل عدم استفاده از ترکیبات گندم در این محصول، فاقد گلوتن می باشد و استفاده از آن برای بیماران سلیاکی مناسب است.
بیومیل سرآل گندم به همراه شیر:
در ساخت محصول بیومیل سرآل گندم از بهترین و مرغوبترین شیرخشک شرکت فاسکا بلژیک استفـاده شده است. فرمولاسیون این محصول بر اساس استانداردهای(2005) ESPGHAN و (2007) CODEX ALIMENTARIUS و ضــوابط سـازمان غـذا و داروی وزارت بهداشــت و درمان تهیه گردیده است.
استفاده ازبیومیل سرآل گندم برای شیرخواران از پایان شش ماهگی توصیه می شود.
بیومیل سرآل گندم و عسل به همراه شیر:
این محصول علاوه بر ویژگی های سایر محصولات بیومیل سرآل، دارای عسل طبیعی و انکپسوله شده در ترکیبات خود می باشد که علاوه بر اینکه باعث تامین انرژی برای شیرخواران می شود، طعم بسیار مطلوبی دارد که برای کودک شما لذت بخش است.
استفاده از بیومیل سرآل گندم و عسل به همراه شیر، از پایان 12 ماهگی توصیه می شود. کودک با توجه به نیاز خود روزانه به دو تا سه وعده تغذیه با محصولات بیومیل سرآل نیاز دارد.

بیومیل پلاس جونیور


بیومیل پلاس جونیور

کودکان خردسال حتی بعد از شیرخوارگی هنوز نیازمند مصرف شیر هستند. کارشناسان تغذیه استفاده از شیر را حتی بعد از دو سالگی توصیه می کنند. سوال مهمی که مطرح است این است که آیا کودکان بالای دو سال نیز به فرمولاهای ویژه نیازی دارند؟

شیر معمولی حاوی مقادیر زیادی پروتئین است که ریسک چاقی و فشار به کلیه ها را بالا می برد. بعلاوه نسبت بالایی از پروتئین

دریافتی از شیر گاو شامل کازئین است که ارزش بیولوژیک کمتری از وی پروتئین دارد و کمـتر موجب رشد ارگانها می شود. در عوض بیومیل پلاس جونیور دارای مقدار کمتری پـروتئین اما با ارزش غذایی بالاتر است که علاوه بر اینکه موجب رشد بهتر نوزاد می شود دارای بار کلیوی کمتری نسبت به شیر معمولی است. چربی شیرهای معمولی گاو اکثراً از اسید های چرب اشباع شده تشکیل شده که علاوه بر اینکه گوارش آنها مشکل است مضرات زیادی را نیز از نظر چاقی و افزایش چربی های مضر و صدمات قلبی - عروقی دارند. در تهیه این محصول چربی های شیر گرفته شده و به جای آن از روغن های گیاهی با پروفایل اسیدهای چرب با قابلیت گوارش آسان استفاده شده است.

بیومیل پلاس جونیور با اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6 غنی شده است که این اسـیدهای چرب در شیر معمولی بسیار ناچیز هستند. لذا رشـد شبکیه چشم و مغـز و عمـلکرد صحـیح سیستم عصـبی را تضمین می کند. از لحاظ کربوهیدرات شیر معمولی فقط شامل لاکتوز است حال آنکه بیومیل پلاس جونیور حاوی مالتودکسترین و ساکارز برای تحمل و پذیرش بهترکودک می باشد. در این دوران کودک همچنان نیاز به آهن، روی و ویتامین های D و E دارد و این ویتامین ها و املاح معدنی در بیومیل پلاس جـونیور اضافه شده اند، تا از رسیدن مقادیرکافی آنها به بدن کودک مطمئن باشیم.از آنجایی که این محصول قبل از ارائه به داروخانه ها تحت آزمایش های سختگیرانه آزمایشگاههای کارخانه بهداشت کار و کارخــانه فاسکا بلژیک قــرار می گیرد عاری از باکتری های بیماری زایی است که معمولاً در شیرهای فرموله نشده یافت می شود.

این محصول دارای موارد زیر است:

* نسبت مناسب کلسیم به فسفر همراه با ویتامین D که باعث جذب بهتر کلسیم می شود.

* نسبت مناسب وی پروتئین به کازئین که باعث افزایش ارزش بیولوژیک پروتئین های شیر می شود.

* دارای وی پروتئین غنی از لوسین، ایزولوسین و والین جهت رشد ارگانهای کودک.

* غنی از آهن و ویتامین C جهت جذب بهتر آهن.

* این محصول فاقد گلوتن می باشد لذا بیماران سلیاکی نیز می توانند از این محصول استفاده نمایند.

* دارای پـری بیوتیک های FOS و GOS که به هــضم بهتر مواد مـغذی و دفــع راحــت تر مدفوع کمک می کند. پری بیوتیک ها کودک را در برابر اسهال و یبوست ایمن کرده و با افزایش قدرت سیستم ایمنی، بدن کودک را در برابر عفونت ها و آلرژی محافظت می کنند.

* دارای اسیدهای چرب AA و DHA جهت تکـامل سیستم عصبـی، بینایی و مغـزی و افزایش قدرت حل مسئله.

* دارای تـورین و کولـین جهت انتقـال بهـتر پیام های عصبـی و پیشگیری از اخـتلال عملکرد نمک های صفراوی و کمک به گوارش بهتر چربی ها

* دارای عنصر روی که در انجام بسیاری از واکنش های آنزیمی در بدن نقش کلیدی دارد. طبق مطالعات انجام شده مشخص گردیده که کوتاهی قد در افراد بزرگسال بیشتر از آنکه به ژنتیک فرد مربوط شود تحت تاثیر کمبود روی طی دوران رشد فرد می باشد که البته این کمبود تحت تاثیر عوامل مختلفی چون دریافت ناکافی این عنصر، اختلال در جذب یا دفع غیر طبیعی آن می باشد.

بیومیل ای آر


بیومیل ای آر

بیومیل ای ار
بیومیل ای آر شیرخشک ویژه شیرخواران دچار بازگشت شیر


بیومیل ای آر برای شیرخواران یا اطفالی است که مقداری از شیر خورده شده را بطور طبیعی بر می گردانند (GER). از آنجاییکه فرم معده و عضلات اسفنکتر بالای معده معمولاً قبل از چهار ماهگی فرم کامل خود را پیدا نکرده اند بازگشت مقداری از شیر خورده شده طبیعی است. در این موارد مصرف بیومیل ای آر می تواند عارضه را بطور چشمگیری کاهش دهد.

بیومیل ای آر دارای ویژگی های منحصر به فرد زیر است:

* استفاده از نشاسته ذرت یا سیب زمینی به عنوان عامل غلیظ کننده با قابلیت هضم مطلوب

* استفاده از وی پروتئین بیشتر نسبت به محصولات مشابه دیگر و در نتیجه کیفیت پروتـئینی بالا با نسبت وی به کازئین برابر 40 به 60 یعنی نزدیک به شیر مادر.

* عامل غلیظ کننده این محصول نشاسته ذرت یا سیب زمینی است که بصورت صد در صد جذب می شود و بر خلاف عوامل غلیظ کننده غیر قابل جذب مانند صمغ که در محصولات مشابه استفاده می شود، مشکلاتی مانند کولیک روده ای و درد شکمی و آلرژی ایجاد نکرده و موجب اختلال در جذب مواد معدنی نمی شود.

* حفظ غلظت طبیعی شیر در شیشه شیر و افزایش ویسکوزیته آن تحت تاثیر PH اسیدی معده

* حاوی اسیدهای چرب AA و DHA با مقادیر بالا جهت تقویت ضریب هوشی و قدرت حل مسئله شیرخوار در آینده و تکامل بهتر سلول های شبکیه چشم مطابق با توصیه )EFSA مؤسسه امنیت غذایی اروپا)

* بهبود وزن گیری و رشد نوزاد از ابتدای مصرف

* دارای پری بیوتیک های FOS و GOS برای تنظیم میزان فلورباکتری مـفید روده و تقـویت سیستم ایمنی و دستگاه گوارش.

* حاوی انواعی از نوکلئوتیدها جهت تامین اجزای DNA و RNA، انتقال انرژی در بدن و کمک به ترمیم غشای تخریب شده روده ای در اثر اسهال یا سوء تغذیه.

* این محصول فاقد گلوتن می باشد لذا بیماران سلیاکی نیز می توانند از این محصول استفاده نمایند.

بدیهی است بعد از رفع عارضه طبیعی برگشت شیر امکان تغذیه مجدد نوزاد یا طفل با شیر مادر یا فرمولاهای عادی وجود دارد.

 

بیومیل ال اف


بیومیل ال اف

شیر مادر بهترین غذا برای کودک است قبل از مصرف یک شیر خشک حتماً با پزشک یا کارشناس تغذیه مشورت نمایید.

بیومیل ال اف شیر فرموله شده فاقد لاکتوز برای نوزادان از بدو تولد و کودکان و بزرگسالانی است که عارضه عدم تحمل به لاکتوز دارند.

بیومیل ال اف حاوی تمامی مواد مغذی لازم بـرای پوشش نیـازهای تغذیه ای نوزاد مبتلا به عدم تحمل لاکتوز شامل انرژی، انواع پروتئین و کربوهیدرات، اسیدهای چرب ضروری، مواد معدنی و  ویتامین ها می باشد.

این محصول فاقد گلوتن می باشد لذا بیماران سلیاکی نیز می توانند از این محصول استفاده نمایند.

* این محصول فاقد بادام زمینی، ساکارز و فروکتوز می باشد.

بیومیل ال اف با اسیدهای چـرب امگا 3 و امگا 6 غنی شده است که این اسیدهای چرب در شیر معمـولی بسیار ناچیز هستند، لذا رشد شبکیه چشم و مغز و عملکرد صحیح سیستم عصبی را تضمین می کند. نسبت ایده آل این اسید های چرب در بیومیل ال- اف دقیقاً رعایت شده است.

* بیومیل ال اف در صورتی که عدم تحمل به لاکتوز مادرزادی باشد و یا از نوع اولیه یا ثانویه باشد قابل تجویز است.

* انرژی حاصل از هر 100 سی سی بیومیل ال- اف برابر 68 کیلوکالری است یعنی میزان دریافت انرژی از کربوهیدرات و چربی ها و پروتئین مطابق استاندارد شیر مادر تنظیم شده است.

بیومیل سوی


بیومیل سوی

بیومیل سوی شیر خشک ویژه بر پایه سویا

بیومیل سوی یک فرمول کامل برای کودکان بر پایه پروتئین سویا است که در موارد حساسیت به پروتئین شیر مادر یا پروتئین شیر گاو کاربرد دارد. از آنجایی که این محصول فاقد لاکتوز است در موارد بیماری گالاکتوزمی یا ابتلا به عدم تحمل لاکتوز (نقص ثانویه لاکتاز یا فاز بهبودی اسهال و ...) نیز توصیه می گردد.

بیومیل سوی برای نوزادان از بدو تولد و همچنین کودکان در حال رشد و بزرگسالانی که نیاز به رژیم عاری از لبنیات دارند مناسب است.

در مواردی که مادران شیرده بخاطر حساسیت نوزاد نسبت به پروتئین شیر از مصرف لبنیات منع شده اند بیومیل سوی جایگزین بسیار عالی است. بدین وسیله مادر بجای مصرف شیر و لبنیات می تواند نیازهای تغذیه ای روزانه خود را با خوردن دو لیوان بیومیل سوی برآورده نماید.

پروتئین این محصول از ایزولاسیون پروتئین خالص سویای طبیعی حاصل شده و با اسید آمینه ال-متیونین غنی شده است تا دقیقاً از پروفایل اسیدهای آمینه شیر مادر تبعیت کند.

علیرغم اینکه در فرمولاسیون این محصول از ساکارز و شیرین کننده ها استفاده نشده اما طعم و بوی مطلوب بیومیل سوی موجب پذیرش بهتر نوزادان نسبت به محصولات مشابه در بازار شده است.

* حاوی اسیدهای چرب AA و DHA با مقادیر بالا جهت تقویت ضریب هوشی و قدرت حل مسئله شیرخوار در آینده و تکامل بهتر سلول های شبکیه چشم مطابق با توصیه ) EFSA مؤسسه امنیت غذایی اروپا)

* این محصول غنی از امگا6 و امگا3 با نسبت مطلوب می باشد که محافظت در برابر فرآیند های التهابی و حفظ سلامت پوست و تسهیل ترمیم زخمها را به دنبال دارد.

* این محصول فاقد گلوتن می باشد لذا بیماران سلیاکی نیز می توانند از این محصول استفاده نمایند.

 

پری بیومیل


پری بیومیل

پری بیومیل

پری بیومیل شیر خشک ویژه نوزادان نارس یا نوزادان با وزن کم

 

 

پری بیومیل یک محصول با کیفیت، جهت تامین نیازهای تغذیه ای نوزادان نارس و کم وزن می باشد و در مواردی که مادر قادر به شیردهی به نوزاد نمی باشد، نیازهای تغذیه ای نوزاد را تامین می سازد.

پری بیومیل دارای نوکلئوتیدها با مزایای زیر برای نوزادان نارس و با وزن کم در هنگام تولد می باشد:

-              اجزای تشکیل دهنده DNA و RNA در تمامی سلول های نوزادان

-              انتقال انرژی در بدن نوزاد

-              کمک به بهبود وضعیت  دیواره روده بعد از اسهال

-              کمک به عملکرد طبیعی کبد

پری بیوتیک های GOS  و FOS  در فرمولاسیون پری بیومیل باعث :

-              تسهیل انتقال مواد در روده ، تنظیم دفعات و سهولت دفع مدفوع و مقابله در برابر یبوست و اسهال

-              افزایش محافظت در برابر عفونت ها و آلرژی و کمک به بهبود سیستم ایمنی بدن.

مقدار لاکتوز حدود 70 درصد از کل کربوهیدرات ها (به جای 100 درصد) به علت پایین بودن فعالیت آنزیم لاکتاز و میزان املاح صفراوی در نوزادان نارس و کم وزن ،برای جلوگیری از مشکلات گوارشی در این نوزادان مقدار لاکتوز  در پری بیومیل حدود 70 درصد تنظیم شده است.

 

MCT Oil  (تری گلیسریدهای زنجیره متوسط) ،به  میزان 32 درصد از کل چربی ها  :

-              به سهولت از دستگاه گوارش نوزاد جذب شده و تامین کننده انرژی مورد نیاز نوزادان کم وزن و نارس میباشد.

AA    و DHA    که در شیر مادر نیز وجود دارند:

-              تکامل سیستم بینایی

-              توسعه شبکه مغزی

-              تقویت توانایی حل مسئله نوزاد

رعایت نسبت 60 به 40 وی پروتئین به کازئین مطابق گلدن استاندارد (شیر مادر)

تورین:

مقادیر بالای آن برای هضم بهتر و تنظیم سیستم عصبی

میزان پروتئین بالاتر:

مقدار پروتئین پری بیومیل در 100 کیلوکالری 2.9 گرم تنظیم شده است که مطابق رفرنس های معتبر علمی مانند فنروف و مارتین 2010 می باشد.

ویتامین های E، C، A و ماده معدنی سلنیوم به عنوان آنتی اکسیدان های سلولی در فرمولاسیون این محصول استفاده شده اند.

پری بیومیل شامل 80 کلیوکالری انرژی در هر 100 میلی لیتر (در مصرف بیمارستانی) و 506 کیلوکالری انرژی در هر 100 گرم پودر می باشد.

این محصول فاقد گلوتن می باشد لذا بیماران سلیاکی نیز می توانند از این محصول استفاده نمایند.

گاسترو فیکس


گاسترو فیکس

 

گاستروفیکس غذایی ویژه جهت پوشش نیازهای تغذیه ای نوزادان در فاز بهبودی اسهال می باشد.

 

در نوزادانی که از شیر مادر استفاده می کنند، در فاز بهبودی اسهال پس از ORS تراپی می تواند در کنار شیر مادر تجویز شود و در نوزادان محروم از شیر مادر در فاز بهبودی اسهال جایگزین شیر خشک می شود. در فرمولاسیون گاستروفیکس به موارد زیر توجه شده است:

 

انرژی: به منظور تولید انرژی، از کـــربوهیـدرات های سهل الهضم اسـتفاده شـده است. این کربوهیدرات ها در دستگاه گوارش در حال بهبود، به راحتی مورد استفاده قرار می گیرند و جذب الکترولیت ها را بهبود می بخشند.

 

در ترکیب گاستروفیکس، مقادیر زیادی پروتئین مرغوب جهت مقابله با سوء هضم، به کار رفته است. این پروتئین ها در فرم کاملاً طبیعی می باشند و به کاهش اسمولاریته کمک می نمایند.

 

در گاستروفیکس نسبت کازئین به وی، معادل 82 به 18 است. کازئین در اسیدیته 4.6 از حلالیت کمتری برخوردار است و در معده به فرم نامحلول خود منعقد می شود و موجب تحمل بسیار مناسب در نوزاد و کاهش بروز استفراغ می گردد.

 

چربی: در موارد اسهال حاد، هضم و جذب چربی ها مختل می شود و چربی زیاد، احتمال بروز عدم تحمل غذایی (اسهال و استفراغ) را افزایش می دهد. بر این اساس، میزان چربی گاستروفیکس پایین آورده شده است.

 

به دلیل شیوع عدم تحمل لاکتوز طی پروسه اسهال حاد، گاستروفیکس فاقد لاکتوز می باشد.

 

در حدود 67 درصد انرژی گاستروفیکس از کربوهیدرات هایی نظیر گلوکز، فروکتوز، ساکاروز و مالتودکسترین حاصل می شود که سهل الهضم بوده و انرژی را به سرعت در اختیار نوزاد قرار می دهند. گلوکز و فروکتوز، مونوساکاریدهایی کاملا طبیعی هستند و برای جذب به آنزیم ها نیازی ندارند.

 

الکترولیت ها: برای جبران الکترولیت از دست رفته و در حال دفع از طریق مدفوع، سدیم، پتاسیم و کلر در مقادیر کافی به ترکیب اضافه شده است.

 

گاستروفیکس محصولی غنی از ویتامین های A،B1 ،B2 ،B6 ،B12 ،C ،D3 ،K1 ، E، نیاسین، بیوتین، اسیدفولیک و اسید پانتوتنیک می باشد که بر اساس استاندارد Codex Alimentarius و توصیه های FAO/WHOهمه نیازهای ویتامینی نوزاد را در طول مصرف برطرف کرده و نوزاد را از مصرف هرگونه مکمل دیگری بی نیاز می سازد.

 

در گاستروفیکس از آهن استفاده نشده است. زیرا در موارد التهاب، آهن توسط عوامل بیماریزا مورد استفاده قرار می گیرد و رشد بیش از پیش باکتریهای مضر را موجب می گردد. با توجه ه دوره کوتاه مصرف گاستروفیکس (معمولا یک هفته) و تغذیه همزمان با شیر مادر، علائم کمبود آهن در نوزاد بروز نخواهد کرد. تمامی عناصر ضروری در محصول، بر اساس استاندارد Codex Alimentarius و EU Experts به کار رفته اند.

 

دستگاه گوارش نوزادان در فاز بهبودی اسهال، تحمل مصرف غذای با اسمولاریته بالا را ندارد. اسمولاریته گاستروفیکس 304 میلی اسمول بر لیتر است که به راحتی توسط دستگاه گوارش نوزادان، در  فاز بـهبودی اسـهال قابل تــحمل می باشد. بار کلیوی این محصول 135 میلی‌اسمول بر لیتر است.

 

* برنج و پودر موز که در این محصول استفاده شده از گرید ویژه و به صورت هیدرولیز غیر آنزیمی تهیه شده که بدون مشکل از بدو تولد قابل تجویز است. این مواد خواص افزاینده قوام مــدفوع داشته و به عمــلکرد بهتـر گاستروفیکس در فاز بهبودی اسهال کمک می کنند.

 

این محصول فاقد گلوتن می باشد لذا بیماران سلیاکی نیز می توانند از این محصول استفاده نمایند.

 

لیدی میل


لیدی میل

همانطور که میدانید دوران بارداری و شیردهی از مهمترین و حیاتی ترین دوران های زندگی مادران می باشند و بخشی از این اهمیت حیاتی در راستای تامین تغذیه متناسب و دقیق با نیازهای این دوران است.

چنانکه می دانیم نیازهای تغذیه ای مادران در دوران بارداری و شیر دهی به شکل واضحی تغییر می یابد. بطوریکه نیاز بدن به بسیاری از درشت مغذی ها و ریز مغذی ها، در حد قابل توجهی افزایش می یابد. این نیاز اضافی به مواد غذایی، به دلیل رشد و نمو جنین یا کودک و افزایش متابولیسم مادران بوده که در صورت عدم تامین کامل، می تواند خسارات جبران ناپذیری را متوجه هم مادر و

هم کودک نماید و بعضی از تاثیرات منفی این صدمات تا سال ها در زندگی فرد باقی خواهند ماند.

با اینکه این افزایش نیاز می تواند توسط خود مادر از مواد غذایی تامین گردد، اما به دلیل مشکلات گوارشی این دوران، سختی محاسبات تغذیه ای دقیق و نیز محدودیت های هزینه ای، این پوشش معمولاً صورت نمی گیرد و نیاز به یک بسته غذایی کامل که به راحتی در دسترس باشد و هزینه مناسبی داشته و ضمانت غذایی کافی ایجاد کند، به وضوح احساس می شود. این بسته بهتر است طبیعی بوده و بر پایه پروتئین شیر تامین گردد که ارزش بیولوژیک بالایی دارد.

لیدی میل بسته غذایی کامل است که با پوشش استانداردهای علمی، ملی و بین المللی، بطور بسیار مطلوب نیازهای تغذیه ای را برای مادران شیرده و باردار تامین می کند، ضمن اینکه پذیرش آسانی نیز دارد و بسیاری از کمبود ها و اختلالات تغذیه ای در بدن مادر و جنین را جبران می کند.

لیدی میل باعث جلوگیری از چاقی در دوران بارداری می شود، اغلب مادران برای اطمینان از تامین نیازهای خود و نوزاد به میزان بیش از حد نیاز از مواد غذایی استفاده می کنند، این کار باعث چاقی می شود و مشکلات زیادی را برای مادر در پی دارد. مقادیر ضروری از مواد غذایی مختلف مورد نیاز، در لیدی میل کاملا مطابق با افزایش نیازها در طول بارداری و شیردهی تنظیم گردیده است، به طوری که مادر می تواند با اطمینان از تامین تمامی نیازها، تنها لیدی میل را به جیره غذایی پیش از بارداری خود اضافه کند. این کار از بروز چاقی و همچنین کمبود های غذایی و صدمات جبران ناپذیر مادر و کودک جلوگیری می نماید.

لیدی میل با فراهم سازی آهن به میزان روزانه 23.4 گرم توانسته نیاز به آهن را به طور کامل برآورده سازد، طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی، فقر آهن شایع ترین کمبود تغذیه ای در جهان است. به دلیل افزایش گلبول سازی جهت رشد جنین نیاز روزانه به آهن در بارداری افزایش می یابد.

لیدی میل تنها مکملی است که برای بهبود یبوست از اینولین (که نوعی پری بیوتیک نیز می باشد) برای حل این مشکل بهره برده است. یبوست عارضه ای شایع در خانم های باردار است.

لیدی میل با دارا بودن مقادیر مناسب ویتامین B6 باعث پیشگیری و درمان تهوع شایع بارداری می شود.

لیدی میل با دارا بودن اسید فولیک در ترکیبات خود، باعث کاهش چشمگیر در وقوع نقص لوله عصبی نوزاد (NTD) و پیشگیری از عوارض مهمی مانند زایمان زودرس و تولد نوزاد کم وزن (LBW) می شود.

لیدی میل را نمی توان صرفا یک مکمل غذایی در چند رده محدود تغذیه ای دانست (امروزه مکمل های بارداری و شیردهی موجود در بازار، تنها شامل برخی ویتامین ها و بعضی از مواد معدنی هستند در حالی که لیدی میل تامین کننده کامل افزایش نیاز بدن به ویتامین ها و مواد معدنی، انرژی و پروتئین مورد نیاز بدن در دوره بارداری و شیردهی می باشد).

لیدی میل بسته غذایی کاملا طبیعی بر پایه شیر گاو است که این ویژگی در سایر مکمل ها که معمولا مصنوعی و سنتتیک هستند کمتر دیده می شود.

لیدی میل شامل مواد نیمه ضروری کولین، تورین، اینوزیتول می باشد که در تکامل سیستم عصبی و انتقال ریزمغذی ها به داخل سلول نقش کلیدی دارند.

لیدی میل با توجه به احترام شرکت فاسکا به سلیقه های متفاوت، در طعم های دلپذیر کاکائو، توت فرنگی، وانیلی، موزی و ... تهیه و عرضه می گردد.

لیدی میل با دارا بودن اسید های چرب ضروری امگا 3 و امگا 6 (که از پیش سازهای AA و DHA می باشند) علاوه بر خواص شناخته شـده خود باعـث قابـلیت تولید اسـید آراشیدونیک و اسید دوکوزاهگزانوئیک و ایکوزاپنتانوئیک در بدن مادر می شود که برای رشد جنین مفید می باشند.

نسبت 9/4 برای امگا 6 به امگا 3 جهت رشد بهینه ارگان های کودک شیرخوار یا جنین بسیار مهم است، امروزه منابع علمی بر مراعات این نسبت در تغذیه مادر تاکید جدی دارند.

لیدی میل شامل AA و DHA جهت تکامل سیستم بینایی و توسعه شبکه عصبی جنین و نیز حفظ عملکرد بهینه سیستم عصبی مادر می باشد.

لیدی میل به گونه ای طراحی شده است که در فرایند تولید و آماده سازی، تنها یک بار تحت خشک سازی قرار گیرد که این مسئله باعث حفظ کیفیت پروتئین ها، ویتامین ها و سایر مواد ضروری در بالاترین سطح ارزش بیولوژیک شده است.

این محصول فاقد گلوتن می باشد لذا بیماران سلیاکی نیز می توانند از این محصول استفاده نمایند.

توصیه می شود که مصرف لیدی میل چند ماه پیش از بارداری آغاز شود تا ذخایر مورد نیاز بدن از نظر مواد مغذی ضروری در زمان شروع بارداری تامین شده باشد.

  با افزودن وی پروتئین مایع در فرایند تولید این محصول لیدی میل دارای وی پروتئین بیشتری نسبت به شیر معمولی است که باعث افزایش ارزش بیولوژیک پروتئینها شده و هضم آن آسان است.

شرکت فاسبل بلژیک به دلیل تولید مستقیم وی پروتئین و حتی فروش آن به سایر شرکت های مرتبط در سراسر اروپا، همواره از تازه ترین و باکیفیت ترین وی پروتئین ها به شکل مایع در محصولات خود بهره برده است.

  لیدی میل دارو نیست بلکه یک مکمل غذایی است و به همین دلیل به شکل پودر تغذیه ای (و نه قرص) همانند مواد غذایی، در دسترس می باشد.

  لیدی میل تامین کامل مازاد نیازهای تغذیه ای مادر (مطابق با DRI و کتب مرجع) در دوران شیردهی و بارداری نسبت به قبل از بارداری را در زمینه انرژی، پروتئین، کربوهیدرات، چربی، مواد معدنی، ویتامین و مواد نیمه ضروری نظیر کولین، تورین و اینوزیتول پوشش می دهد.

(لازم به توضیح است مکمل های نسبی که فقط مواردی همچون مواد معدنی یا بعضی ویتامین ها و یا حتی در بهترین شرایط مخلوطی از ویتامین ها و مواد معدنی و مثلاً مقداری اسید چرب ضروری را تامین می کنند، نمی توانند تمامی نیازهای ضروری مادر را تامین کرده و معمولاً رویکردی تجاری دارند).

لیدی میل مکملی ویژه است که تضمین کننده مرغوبیت و کیفیت آن، برخورداری از پوشش استاندارد غذایی مدرن ISO22000 و گواهینامه HACCP می باشد.

لیدی میل دارای گواهینامه حلال می باشد.

برخی از مزایای لیدی میل به اختصار شامل موارد زیر می باشد:

پیشگیری از کم خونی مادر و جنین در دوران بارداری و پس از آن
شرکت در روند تکامل اسکلت استخوانی جنین و نوزاد
کمک به تکامل سیستم اعصاب مرکزی جنین و نوزاد
پیشگیری از کرتینیسم، عقب ماندگی ذهنی و کوتولگی
کاهش احتمال اضطراب و افسردگی مادر پس از زایمان
جلوگیری از پدیده کم وزنی نوزاد هنگام تولد (LBW)
تسهیل روند پیدایش جوانه های دندانی جنین
پیشگیری از یبوست دوران بارداری مادران
غنی سازی و افزایش کمی و کیفی شیر مادر
جلوگیری از پدیده نرمی استخوان نوزاد
تاثیر گذار در توسعه شبکیه چشم نوزاد
پیشگیری از نقایص مغذی و نخاعی نوزاد
پیشگیری از زایمان های زودرس
جلوگیری از پوکی استخوان مادر

فاسمیل - های - کلسیم


فاسمیل - های - کلسیم


فاسمیل - های - کلسیم

فاسمیل "های کلسیم" مکمل بدون چربی با کلسیم بالا

 


امروزه چاقی به عنوان یک معضل جهانی مطرح بوده و سالانه تعداد زیادی از افراد خصوصاً بزرگسالان به دلیل مصرف غذاهای پر کالری و ناسالم و عدم ورزش کافی به آن دچار می شوند.

همچنین عدم مصرف کافی و جذب نادرست کلسیم در بسیاری از موارد باعث بروز پوکی استخوان شده و این موضوع هم اکنون به یکی از معضلات مهم جامعه پزشکی تبدیل شده است.

علاوه بر این، استفاده از محصولات لبنی پر چرب که حاوی مقادیر بالای چربی های اشباع بوده و ریسک ابتلا به چاقی و بیماری های قلبی و عروقی را افزایش می دهد نیز از دیگر عوامل خطرناک در عادت های غذایی روزانه مردم به شمار می رود.

برای رفع این مشکل، توصیه شده محصولات لبنی با حداقل چربی و غنی شده با ویتامین ها و املاح معدنی خصوصاً کلسیم به طور ویژه در دستور غذایی روزانه قرار گیرند.

ضمناً یک رژیم غذایی سالم، متنوع و متعادل شامل کلیه نیازهای غذایی روزانه بوده و در عین حال میزان انرژی آن نیز کنترل شده می باشد به همین جهت می تواند از افزایش نا خواسته وزن و عوارض منفی آن جلوگیری نماید.

بر این اساس شرکت فاسکا بلژیک محصولی بر پایه شیر را به نام فاسمیل- های کلسیم به مصرف کنندگان ارائه داده که ضمن برخورداری از خصوصیات یک شیر سالم و مغذی عاری از چربی های اشباع و مضر می باشد.

- محصـولی با چربی بسیار ناچیز و شامل 22 نـوع ویتامین و ماده معدنی می باشد.

- بر پایه شیر گاو

موارد استفاده:  - افرادی نظیر زنان باردار و شیرده که احتیاجات کلسیمی بالایی دارند.

                   - جلوگیری از پوکی استخوان بخصوص در افراد سالخورده

                   - تمرینات و رژیمهای غذایی مخصوص افراد چاق

                   - تامین کلسیم مورد نیاز رشد استخوان ها در نوجوانان

                   - تامین کلسیم و نیازهای تغذیه ای روزانه

فاسمیل- های کلسیم به صورت سرد و گرم قابل استفاده می باشد.

این محصول فاقد گلوتن می باشد لذا بیماران سلیاکی نیز می توانند از این محصول استفاده نمایند.

میـزان انــرژی فاسمیل-های کلسیم 353 کیــلو کالری در هر 100 گرم محصول می باشد کـه %58 آن از کربوهیدرات و %39.4 از پروتئین و %2.5 آن از چربی تامین می شود.

ترکیب پروتئینی به کار رفته در فاسمیل- های کلسیم بسیار غنی و مشابه به شیر تازه گاو می باشد.

مـیزان پروتئین ایـن محصول 35 گـرم در هر 100 گرم پودر یا به عبارتی 9/9 گرم در هر 100 کیلوکالری می باشد.

فاسمیل های-کلسیم یک محصول فاقد چربی است که میزان چربی آن نزدیک به صفر می باشد.

(0.15 درصد در شیر آماده) میزان اسیدهای چرب به کار رفته در این ترکیب بسیار اندک و در حدود 1 گرم در هر 100 گرم پودر می باشد.

فاسمیل- های کلسیم شامل 51 گرم کربوهیدرات در هر 100 گرم پودر می باشد. تنها کربوهیدرات موجود در این ترکیب، لاکتوز می باشد که منشا آن شیر تازه گاو می باشد.

فاسمیل- های کلسیم غنی از کلسـیم می باشد. میزان کلسـیم محصول 1650 میلی گرم در هر 100 گرم پودر می بـاشد. (%130 میزان متوسط کلسیم در شیرهای چربی گرفته شده). نـسبت کلسیم به فسفر محصول 1/7 می باشد. همچنین این محصول حاوی مقدار مناسبی ویتامینD جهت جذب بهتر کلسیم می باشد. بنابراین به راحتی می تواند جایگزین مکمل های کربنات کلسیم شود و به دلیل آنکه بخش زیادی از کلسیم را از منبع طبیعی شیر فراهم می کند، عوارض جانبی مانند رسوب در بدن را نخواهد داشت.

آهن: این ماده معدنی برای ساخت گلبول های قرمز خون حیاتی می باشد. کمبود آهن شایع ترین کمبود تغذیه ای در سراسر جهان می باشد. میزان آهن به کار رفته در این ترکیب 7/3 میلی گرم در هر 100 گرم پودر می باشد.

روی: این عنصر در سنتز پروتئین ها و متابولیسم کربوهیدراتها از اهمیت بالایی برخوردار است. روی در بیش از 300 واکنش آنزیمی دخیل است.

* منیزیوم برای قلب، عضله و کلیه مهم و مفید است. این ماده قسمتی از دندان و استخوان را می‌سازد. مهم‌تر از همه، این ماده آنزیم‌ها را فعال می‌کند و در چرخه انرژی بدن نقش دارد. منیزیوم همچنین استرس، افسردگی و بی خوابی را کاهش می‌دهد. ویتامین B6 به جذب منیزیوم مورد نیاز کمک می‌کند و با آن در بسیاری از واکنش های بیوشیمیایی بدن همکاری می‌کند.

مـیزان منیزیوم مـحصول 210 مـیلی گرم در هـر 100 گـرم پودر می باشد.(%190 میـزان متـوسط منیزیوم در شیرهای چربی گرفته شده).

- غنی از ویتامین های C, D, E, B12, B6, B2, B1, A ، اسیدفولیک، نیاسین، بیوتین و اسید پنتوتنیک.

رویت - آر


رویت - آر

رویت - آر یک فرمولاسیون غذایی کامل و متعادل شده است که می تواند به عنوان جایگزین وعده غذایی یا مکمل تغذیه ای به صورت خوراکی یا از طریق لوله استفاده شود. این محصول زمانی که تغذیه کامل بخشی از روند درمان محسوب می شود، بهترین گزینه است.

 

موارد استفاده:

- تمامی افرادی که به دریافت تغذیه تکمیلی نیاز دارند

- بیماران جراحی شده

- بیماران مبتلا به سوء تغذیه یا آنها که نمی توانند غذاهای معمول دریافت کنند

- بیمارانی که نیاز به رژیم غذایی مایع و یا تغذیه از طریق لوله دارند

- بیماران قلبی - عروقی

- بیماران در زمان بیهوشی

- افراد پیر یا ناتوان

- بیماران سرطانی

 

* غذای کامل و متعادل: می تواند به عنوان تنها منبع غذایی روزانه مورد استفاده قرار گرفته و تمام نیازهای تغذیه ای را برآورده کند.

* فرمولاسیون ایزوکالریک: محاسبه آسان مقدار تجویز(هر میلی لیتر یک کیلوکالری و هر بسته 440 گرمی 2000 کیلوکالری مورد نیاز افراد بالغ را فراهم می کند)

* غنی از تری گلیسریدهای زنجیره متوسط (MCT): جذب آسان چربی ها حتی در مواردی که متابولیسم چربی ها دچار اختلال شده باشد.  

هر وعده رویت - آر شامل 9 پیمانه از پودر است که با افزودن آب ولرم ،250 میلی لیتر غذای مایع به دست می آید که هر میلی لیتر آن 1 کیلوکالری انرژی دارد و یک قوطی رویت - آر (440 گرم) روزانه در 8 وعده مـجموعاً می تواند برای تهیه 2000 میلی لـیتر از غذای مایع استفاده شـده و 2000 کیلوکالری انرژی فراهم کند همانطور که مـقادیر مطـلوب روزانه پروتئین ها، چــربی ها، کربوهیدرات ها، مواد معدنی و ویتامین ها را به میزانی که برای افراد بالغ توصیه شده تامین می کند.

ترکیبـات این محصول به نحوی انتـخاب شده که طعـم و ارزش غذایی آن بـسیار مطـلوب است.

این محصول فاقد گلوتن می باشد لذا بیماران سلیاکی نیز می توانند از این محصول استفاده نمایند.

میزان مصرف:

1 - هنگامی که به عنوان جایگزین غذا در نظر گرفته شود، یک قوطی (440 گرم) می تواند دریافت روزانه توصیه شده برای افراد بالغ را تامین می کند.

2 - زمانی که به عنوان مکمل غذایی به کار رود، میزان مصرف در هر بیمار بر اساس دستورات پزشک یا متخصص تغذیه تعیین می شود.

توجه:

فــرمولاسیون رویـت - آر جهت استفاده تزریقی طراحی نشده است.

آنالیز متوسط: پروتئین ها15.8%، چربی 15.8% (شامل 2% MCT Oil)، کربوهیدراتها 61.8%، مواد معدنی 3.9% و رطوبت 2.7%.

ترکیب رویت-آر بدون لاکتوز است بنابراین در مواردی که بیمار عارضه عدم تحمل لاکتوز دارد، مناسب است. رویت-آر تعادل نیتروژنی بدن و ترکیب شیمیایی خون را بهبود می بخشد و با فراهم کردن مقدار مناسب انرژی در رسیدن به وزن ایده آل بدن کمک می کند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت بهداشت کار است ©